Димохідна редукція ∅130/120 мм забезпечує надійне з'єднання димової труби меншого діаметра з більшим.
Виготовлена із низьколегованої сталі товщиною 2 мм та покрита чорною термостійкою фарбою. Витримує високу температуру нагрівання.
Переваги комплектуючих PARKANEX:
Чудово гармоніюють із корпусом опалювальних пристроїв.
Виготовлені методом плазмового зварювання
Зберігають колір упродовж усього терміну експлуатації.
Відповідають європейським стандартам, гарантують безпеку, максимальну ефективність і комфорт.
Характеристики:
- товщина листа 2 мм
- діаметр: 130/120 мм
- термостійкість: 1000 °C
Купити сталеву димохідну редукцію гуртом і в роздріб можна у нашому інтернет-магазині!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkanex |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість стінок димоходу | Одностінний |
| Матеріал димаря | Низьколегована сталь |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 13 см |
| Діаметр, мм | 130 мм |
| Максимальна температура димових газів | 1002 град. |
| Артикул | Redukcja/130/120 |
| Матеріал | Сталь |
| Країна | Польща |
| Товщина стінки | 2.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 086,30 ₴
