Перехідник до керамічного димоходу ∅ 220/220 мм забезпечує надійне з'єднання сталевої димової труби з системою димоходу з кераміки. У комплекті: редуктор та ущільнювальна стрічка.
Виготовлений із низьколегованої сталі товщиною 2 мм та покритий чорною термостійкою фарбою. Рекомендується для відведення димових газів з твердопаливних опалювальних пристроїв, де температура досягає 1200℃.
Переваги комплектуючих PARKANEX:
Чудово гармоніюють із корпусом опалювальних пристроїв.
Виготовлені методом плазмового зварювання
Зберігають колір упродовж усього терміну експлуатації.
Відповідають європейським стандартам, гарантують безпеку, максимальну ефективність і комфорт.
Характеристики:
- товщина листа 2 мм;
- діаметр: 220/220 мм
- термостійкість: 1000 °C
Купити сталевий димохідний перехідник на керамічну трубу гуртом і в роздріб можна у нашому інтернет-магазині!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkanex |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість стінок димоходу | Одностінний |
| Матеріал димаря | Низьколегована сталь |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр димоходу | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 22 см |
| Діаметр, мм | 220 мм |
| Максимальна температура димових газів | 1114 град. |
| Товщина стінки | 2.0 мм |
| Артикул | Przejscie/220/220 |
| Матеріал | Сталь |
| Країна | Польща |
- Ціна: 1 604,76 ₴
