Труба-радіатор 1 м ∅180 мм використовується для підключення котлів, камінних топок, лазневих та опалювальних печей до димоходу з метою отримання додаткового тепла з димових газів.
Наявність ребер дозволяє збільшити тепловіддачу та підвищити ККД системи опалення.
Димохідний радіатор виготовлений із низколегованої сталі товщиною 2 мм і покритий чорною термостійкою фарбою. Витримує високу температуру нагрівання.
Переваги комплектуючих PARKANEX:
Чудово гармоніюють із корпусом опалювальних пристроїв.
Виготовлені методом плазмового зварювання
Зберігають колір упродовж усього терміну експлуатації.
Відповідають європейським стандартам, гарантують безпеку, максимальну ефективність і комфорт.
Характеристики:
- товщина листа 2 мм
- діаметр: 180 мм
- довжина: 1 м
- термостійкість: 1000 °C
Купити сталевий димохідний радіатор гуртом і в роздріб можна у нашому інтернет-магазині!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkanex |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість стінок димоходу | Одностінний |
| Матеріал димаря | Низьколегована сталь |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 18 см |
| Діаметр, мм | 180 мм |
| Довжина: | 100 см |
| Довжина, м | 1.0 м |
| Максимальна температура димових газів | 1122 град. |
| Артикул | Radiator/180/100 |
| Матеріал | Сталь |
| Країна | Польща |
| Товщина стінки | 2. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 519,85 ₴
