2-сегментне димохідне коліно 45° ∅120 мм виготовлене з низьколегованої сталі завтовшки 2 мм і покрите чорною термостійкою фарбою. Витримує високу температуру нагрівання. Використовується для видалення димових газів із дров'яних печей і камінних топок у наявні димоходи. Завдяки використанню спеціальних затискачів, з'єднання колінних елементів відбувається ідеально щільно.
Переваги димохідних колін Вент Устрiй:
Чудово гармоніюють із корпусом опалювальних пристроїв.
Виготовлені методом плазмового зварювання
Зберігають колір упродовж усього терміну експлуатації.
Відповідають європейським стандартам, гарантують безпеку, максимальну ефективність і комфорт.
Характеристики:
- товщина листа 2 мм;
- кут нахилу: 45°
- діаметр: 120 мм
- термостійкість: 1000 °C
Купити сталеве димохідне коліно гуртом і в роздріб можна у нашому інтернет-магазині!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вент Устрій |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість стінок димоходу | Одностінний |
| Матеріал димаря | Низьколегована сталь |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Kolano/45/120 |
| Діаметр | 12 см |
| Діаметр, мм | 120 мм |
| Максимальна температура димових газів | 1075 град. |
| Матеріал | Сталь |
| Країна | Польща |
| Товщина стінки | 2.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 718,10 ₴
