Димохідне коліно UNI ∅120 мм 4-х сегментне, універсальне виготовлене з низьколегованої сталі товщиною 2 мм і покрите чорною термостійкою фарбою. Витримує високу температуру нагрівання. Використовується для видалення димових газів з дров'яних печей та камінних топок у наявні димоходи. Завдяки використанню спеціальних затискачів, з'єднання колінних елементів відбувається ідеально щільно. Передбачено два ревізійні елементи, за допомогою яких можна перевірити з'єднання у будь-який час.
Переваги димохідних колін Вент Устрiй:
Відмінно гармоніюють із корпусом опалювальних пристроїв.
Виготовлені методом плазмового зварювання
Зберігають колір протягом усього терміну служби.
Відповідають європейським стандартам, гарантують безпеку, максимальну ефективність та комфорт.
Характеристики:
товщина листа: 2 мм;
діаметр: 120 мм
термостійкість: 1000 °C
Купити сталеве димохідне коліно оптом та в роздріб можна у нашому інтернет-магазині!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вент Устрій |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість стінок димоходу | Одностінний |
| Матеріал димаря | Низьколегована сталь |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Kolano/UNI/120 |
| Діаметр | 12 см |
| Діаметр, мм | 120 мм |
| Максимальна температура димових газів | 1090 град. |
| Матеріал | Сталь |
| Країна | Польща |
| Товщина стінки | 2.0 мм |
- Ціна: 1 405,05 ₴

