Димохідний набір ∅150 мм призначений для легкого підключення каміна або печі до димоходу. Набір складається з вигнутого коліна 90° із шибером, вставки у стіну двостінної та розети.
Елементи набору виготовлені з низьколегованої сталі завтовшки 2 мм і покриті чорною термостійкою фарбою.
Переваги комплектуючих PARKANEX, Вент Устрiй:
Чудово гармоніюють із корпусом опалювальних пристроїв.
Виготовлені методом плазмового зварювання
Зберігають колір упродовж усього терміну експлуатації.
Відповідають європейським стандартам, гарантують безпеку, максимальну ефективність і комфорт.
Характеристики:
- товщина листа 2 мм;
- діаметр: 150 мм
- термостійкість: 1000 °C
Купити димохідний набір гуртом і в роздріб можна у нашому інтернет-магазині!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkanex |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість стінок димоходу | Одностінний |
| Матеріал димаря | Низьколегована сталь |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | Set/150-g |
| Діаметр | 15 см |
| Діаметр, мм | 150 мм |
| Максимальна температура димових газів | 1099 град. |
| Матеріал | Сталь |
| Країна | Польща |
| Товщина стінки | 2.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 520,30 ₴
