Перехідник для димоходу антиконденсаційний ∅120 мм застосовується для герметичного з'єднання камінного виходу з димохідною трубою. Запобігає будь-якій можливості утворення конденсату.
Виготовлений із низьколегованої сталі товщиною 2 мм та покритий чорною термостійкою фарбою. Рекомендується для відведення димових газів з твердопаливних опалювальних пристроїв, де температура досягає 1200℃.
Переваги комплектуючих Вент Устрiй:
Чудово гармоніюють із корпусом опалювальних пристроїв.
Виготовлені методом плазмового зварювання
Зберігають колір упродовж усього терміну експлуатації.
Відповідають європейським стандартам, гарантують безпеку, максимальну ефективність і комфорт.
Характеристики:
- товщина листа 2 мм;
- діаметр: 120 мм
- термостійкість: 1000 °C
Купити сталевий димохідний перехідник гуртом і в роздріб можна у нашому інтернет-магазині!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вент Устрій |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість стінок димоходу | Одностінний |
| Матеріал димаря | Низьколегована сталь |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Kryza/120 |
| Діаметр | 20 см |
| Діаметр, мм | 200 мм |
| Максимальна температура димових газів | 1149 град. |
| Матеріал | Сталь |
| Країна | Польща |
| Товщина стінки | 2.0 мм |
- Ціна: 1 700 ₴
