Хомут-скоба ∅ 120 мм використовується для кріплення димової труби до стіни або стелі. Димохідна скоба сприяє вирівнюванню системи та забезпечує постійне положення осі труби.
Виготовлена з низьколегованої сталі завтовшки 2 мм і покрита чорною термостійкою фарбою. Витримує високу температуру нагрівання.
Переваги комплектуючих STAHL SYSTEM:
Чудово гармоніюють із корпусом опалювальних пристроїв.
Виготовлені методом плазмового зварювання
Зберігають колір упродовж усього терміну експлуатації.
Відповідають європейським стандартам, гарантують безпеку, максимальну ефективність і комфорт.
Характеристики:
- товщина листа 2 мм
- діаметр: 120 мм
- термостійкість: 1000 °C
Купити димохідну скобу гуртом і в роздріб можна в нашому інтернет-магазині!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | STAHL SYSTEM |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість стінок димоходу | Одностінний |
| Матеріал димаря | Низьколегована сталь |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Obejma/120 |
| Діаметр | 12 см |
| Діаметр, мм | 120 мм |
| Максимальна температура димових газів | 1033 град. |
| Матеріал | Сталь |
| Країна | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 055 ₴
