-10%

Чавунна камінна піч на дровах із водяним контуром для опалення великих приміщень PLAMEN TENA TERMO - 20 кВт
69 185 ₴
62 266,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: CNT00007397
+380 (97) 667-83-39
Чавунна камінна піч на дровах із водяним контуром для опалення будинку PLAMEN TENA TERMO - 20 кВт
Піч-камін TENA TERMO - 20 кВт — сучасний побутовий автономний опалювальний пристрій. Модель проста у встановленні, монтажі, процесі експлуатації, безпечна; має компактні розміри, швидко прогріває приміщення 360 м. куб.
Особливості:
- Наявність водяного контуру;
- Вогнестійке скло на дверцятах, яке забезпечує чудовий огляд полум'я;
- Зольний ящик для попелу;
- Можливість регулювання подачі повітря;
- Міцні ніжки, на які опирається конструкція;
- Ефект тривалого горіння для економії палива.
Багатофункціональна піч бренду Plamen хорватського виробництва — це вдале поєднання класичного дизайну, невисокої вартості, потужного функціоналу. Виготовляється з високоякісного чавуну власного виробництва, має високі технічні характеристики, зокрема регульований цикл інтенсивності горіння, максимально повне згоряння палива, вогнетривку склокераміку.

Купити чавунну піч-камін на дровах PLAMEN TENA TERMO — 20 кВт гуртом і в роздріб можна в нашому інтернет-магазині!
Характеристики PLAMEN TENA TERMO:
| Розміри (ШхВхГ) | 750 x 750 x 520 мм |
| Номінальна потужність | 15 кВт |
| Максимальна потужність | 20 кВт |
| вага | 179 кг |
| Обігрівний простір | 360 м 3 |
| Димохід | Ø 150 мм |
| Висота розряду з підлоги | 600 мм |
| Розміри отворів завантаження флюсу (ШхВ) | 420 x 205 мм |
| Розміри ящиків (WxHxD) | 620 x 230 x 340 мм |
| Кількість води в котлі | 9,5 л |
| Максимум. робочий тиск | 2 бари |
| Номінальне нагрівання води | 7,5 кВт |
| Водопостачання | 3/4 " |
| Енергоефективність | 77,9% |
| стандарт | EN 13240 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Plamen |
| Країна виробник | Хорватія |
| Вага | 179 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Водяний контур | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 77.9 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Номінальна потужність | 15000 Вт |
| Площа обігріву | 200 кв.м |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Бак для води | Так |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Тріска, Дрова, Тирса, Брикети, Пелети, Кора |
| Камера подвійного згоряння | Ні |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62 266,50 ₴
