
Сучасна камінна топка вставка з чавуну для повітряного опалення будинку PLAMEN VESTA INSERT - 11 кВт
38 010 ₴
- Під замовлення
- Код: CNT00007399
Відправка з 03 травня 2026Сучасна чавунна камінна топка вставка для повітряного опалення будинку PLAMEN VESTA INSERT - 11 кВт
Камінна топка VESTA INSERT - 11 кВт – сучасний побутовий опалювальний пристрій. Модель проста у встановленні, монтажі, процесі експлуатації, безпечна; має компактні розміри, швидко прогріває приміщення до 160 м3. Чавунна камінна топка може бути облицьована за Вашим смаком, з огляду на дизайн інтер'єру.
Особливості:
- Дверцята із широкоформатним склом, завдяки чому можна насолоджуватися полум'ям;
- "Повітряна завіса", яка відповідає за автоматичне очищення скла
- Зольний ящик для попелу;
- Ручка, встановлена на дверцятах, не нагрівається
- Наявність системи подвійного допалювання газів (суцільно підвищує ефективність);
- Внутрішній обмежувач деревини.
Багатофункціональна топка бренду Plamen хорватського виробництва — це вдале поєднання класичного дизайну, невисокої вартості, потужного функціоналу. Виготовляється з високоякісного чавуну власного виробництва, має високі технічні характеристики, зокрема регульований цикл інтенсивності горіння, максимально повне згоряння палива, вогнетривку склокераміку.

Купити чавунну топку на дровах PLAMEN VESTA INSERT — 11 кВт гуртом і в роздріб можна в нашому інтернет-магазині!
Характеристики PLAMEN VESTA INSERT:
| Розміри (ШхВхГ) | 500 x 822 x 535 мм | |
| Номінальна потужність | 7 кВт | |
| Максимальна потужність | 10 кВт | |
| вага | 100 кг | |
| Обігрівний простір | 160 м 3 | |
| Діаметр димохода | Ø 150 мм | |
| Висота від підлоги | 677 мм | |
| Розміри дверцят (ШхВ) | 340 x 280 мм | |
| Розміри камери горіння (ШхВхГ) | 360 x 400 x 340 мм | |
| Енергоефективність | 72,5% | |
| стандарт | EN 13229 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Plamen |
| Країна виробник | Хорватія |
| Вага | 100 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Кора, Тирса, Дрова, Тріска, Брикети, Пелети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Коефіцієнт корисної дії | 80.6 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Потужність номінальна | 9 кВт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Пряме |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 822 мм |
| Глибина | 535 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Наявність скла у дверцятах | Да |
| Розташування печі | вбудований |
| Спалювання палива на колосниковій решітці | Да |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 38 010 ₴

