
Опалювально-варильна кухонна піч на дровах для опалення з духовкою та плитою PLAMEN 910 GLAS чорна - 9 кВт
72 215 ₴
64 993,50 ₴
- В наявності
- Код: CNT00009631
Опалювально-варильна піч на дровах для опалення з духовкою та конфоркою PLAMEN 910 GLAS чорна - 9 кВт
Піч-камін з варильною плитою 910 GLAS — 9 кВт — сучасний побутовий автономний опалювальний пристрій. Модель проста у встановленні, монтажі, процесі експлуатації, безпечна; має компактні розміри, швидко прогріває приміщення до 180 кв. м.
Особливості:
- Бічні панелі з емальованої сталі;
- Варильна поверхня з високоякісного чавуну з двома великими знімними конфорками;
- Містка духова шафа (з датчиком регулювання температури) з решіткою і деком;
- Чавунна точна камера і колосникова решітка;
- Регулятор подачі повітря;
- Жаростійка склокераміка в дверцятах (витримує до 750°C);
- Автоматичне очищення скла (ефект «повітряної завіси»);
- Зольний ящик;
- Плита має захисне фронтальне обрамлення;
- Висувний бокс для дров або кухонного інвентарю в нижній частині печі;
- Режим тривалого горіння для економії палива.
Багатофункціональна піч бренда Plamen хорватського виробництва — це вдале поєднання класичного дизайну, невисокої вартості, потужного функціоналу. Виготовляється з високоякісного чавуну власного виробництва, має високі технічні характеристики, зокрема регульований цикл інтенсивності горіння, максимально повним згорянням палива, вогнетривкою склокерамікою.
Купити чавунну піч-камін на дровах PLAMEN 910 GLAS чорну — 9 кВт гуртом і в роздріб можна у нашому інтернет-магазині!
Характеристики PLAMEN 910 GLAS:
| Розміри печі (ШxВxГ) | 910 х 877 х 683 мм |
| Номінальна потужність | 9 кВт |
| Максимальна потужність | 11 кВт |
| Маса печі | 178 кг |
| Відпалюване приміщення | 180 м 3 |
| Димовий канал | Діаметр 120 мм |
| Розміри дверцят топки (ШхВ) | 230 х 170 мм |
| Розміри топки (ШхВхГ) | 205 х 265 х 505 мм |
| Розміри духовки (ВхШхГ) | 400 х 300 х 450 мм |
| Ефективність: | 81,5% |
| Норма | EN 12815 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Plamen |
| Країна виробник | Хорватія |
| Вага | 178 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 81.5 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Номінальна потужність | 9000 Вт |
| Площа обігріву | 120 кв.м |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі | Пристінне |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Тріска, Дрова, Тирса, Брикети, Пелети, Кора |
| Камера подвійного згоряння | Ні |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 877 мм |
| Глибина | 683 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 910 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 64 993,50 ₴


