Чавунна дров'яна піч камін Kratki Koza K8 Ø130 буржуйка тривалого горіння для опалення житлових приміщень 9 кВт
Опалювальна піч на ніжках з високоякісного чавуну товщиною 8 мм, що дозволяє максимально використовувати тепло. Має великий коефіцієнт тепловіддачі. Зручна та безпечна для обігріву заміського будинку, котеджу, дачі. Ручне керування процесом згоряння через зольник. Дверцята обладнані термостійким керамічним склом (витримує до 660°C). Обмежене відкладення кіптяви завдяки системі "чисте скло" (повітряний дефлектор). Система "холодної ручки" дозволяє легко додавати дрова під час використання печі. Вихід димаря: верхній/задній.

Технічні дані:
Номер за каталогом: KOZA/K8
Матеріал: чавун
Номінальна потужність: 9 кВт
Діапазон теплової потужності: 5,0-11,0 кВт
ККД опалення: 75%
Температура відпрацьованих газів: 300℃
Максимальна довжина колод: 35 см
Колір: чорний
Версія: передня панель
Система відчинення дверей: лівостороння
Енергетичний клас: А
Сертифікація/Відповідає вимогам: Ekodesign
Діаметр вихідного отвору димоходу: 130 мм
Ширина: 66,6 см
Висота: 62,6 см
Глибина: 38,2 см
Вага: 126 кг
Додаткова інформація:
Особливості дизайну: Зольник
Тип фронту: Чавунна передня панель з керамічним склом
Вид палива: Дрова, витримана деревина листяних порід (вологість ≤20%)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 126 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Номінальна потужність | 9 Вт |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Температура диму з труби | 300 град. |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Товщина матеріалу топки | 8 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 626 мм |
| Глибина | 382 мм |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Ширина | 666 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
- Ціна: 41 113 ₴






