
Чавунна топка для каміна вбудована зі склом для дачі Kratki Amelia DECO з водяним контуром - 15 кВт
136 088 ₴
- Під замовлення
- Код: LM000000487
Відправка з 03 травня 2026Чавунна камінна топка для заміського будинку Kratki Amelia DECO з водяним контуром - 15 кВт
МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Корпус і передня частина вставки стійкі до високих температур завдяки використанню високоякісної сталі у виробництві.
Вбудовані димові трубки та високий димохід підвищують площу теплообміну.
Регулювання тяги димоходу здійснюється за допомогою вбудованого демпфера.
Ручне керування процесом горіння виконується за допомогою регулятора на зольнику.
БЕЗПЕКА НА ВИЩОМУ РІВНІ
Ідеальна герметичність забезпечується завдяки міцним зварним швам, виконаним у захисному середовищі інертного газу.
Усі сталеві елементи вирізані лазером і вигнуті на верстатах з ЧПУ.
Захист від перегріву забезпечується вбудованою спіральною трубкою з вхідним/вихідним з’єднувачем 1/2".
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ
Декоративний бар'єр допомагає підтримувати порядок та запобігає випаданню дров.
Система холодної ручки, яка знижує ризик опіків завдяки можливості її знімання під час горіння.
Декоративне термостійке скло, яке витримує температуру до 660°C, надає каміну сучасного та елегантного вигляду, візуально збільшуючи передню частину вставки.
![]()
Купити чавунну камінну топку Kratki Amelia - 15 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki Amelia
- Ширина: 75 мм
- Висота: 95.9 мм
- Глибина: 48.9 мм
- Вага: 232 кг
- Діаметр димоходу: 220 мм
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність максимальна: 15 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 85 %
- Діапазон потужності обігріву: 7-18 кВт
- Максимальна довжина дров: 50 см
- Матеріал топки: Чавун
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Бічне відчинення
- Форма скла топки: Пряме
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
- Водна місткість: 60 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 232 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Водяний контур | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З приміщення |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Потужність номінальна | 15 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Пряме |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 959 мм |
| Глибина | 489 мм |
| Діаметр димоходу | 220 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 750х959х489 мм |
| Діапазон потужності (кВт) | 7 - 18 |
| Місткість води (l) | 60 |
| Максимальна довжина поліней | 50 |
| Колір | Чорний |
| Енергоефективність | А |
- Ціна: 136 088 ₴

