Сталева камінна топка тривалого горіння тристороння Kratki Blanka - 8 кВт
МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Корпус і передня частина вставки стійкі до високих температур завдяки використанню високоякісної сталі у виробництві.
Ефективний процес горіння та збереження тепла забезпечується облицюванням камери згоряння матеріалом TERMOTEC, який накопичує тепло та підвищує температуру в топці.
Повне згоряння паливних частинок досягається завдяки дефлектору, який подовжує шлях димових газів.
Вбудований зовнішній повітрозабірник діаметром 125 мм забезпечує подачу повітря ззовні безпосередньо в топку, що покращує процес горіння та комфорт використання.
Зменшення викидів шкідливого CO в атмосферу досягається регулюванням подачі вторинного повітря.
Максимальне використання тепла забезпечується густо розташованими радіаторами.
БЕЗПЕКА НА НАЙВИЩОМУ РІВНІ
Відмінна герметичність забезпечується міцними зварними швами, виконаними у захисному середовищі інертного газу.
Усі сталеві елементи вирізані лазером і вигнуті на верстатах із ЧПУ.
Передня частина вставки оснащена термостійкою керамікою, яка витримує температуру до 660°C.
ЕКОЛОГІЧНЕ ГОРІННЯ
Пристрій відповідає вимогам стандартів Ecodesign та обмеженням стандарту BImSchV 2, які регламентують максимальний рівень викидів CO.
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ
Елегантна та зручна ручка.
Можливість використання в різних умовах монтажу завдяки регульованим ніжкам та рухомому виходу для димових газів із регулюванням на 360°.
СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
Камінна вставка з двома скляними панелями, з'єднаними під кутом без використання кріплень.
![]()
Купити сталеву камінну топку Kratki Blanka - 8 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki Blanka
- Ширина: 53.9 мм
- Висота: 103.4 мм
- Глибина: 40.8 мм
- Вага: 121 кг
- Діаметр димоходу: 160 мм
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність номінальна: 8 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 78 %
- Діапазон потужності обігріву: 7.5 - 11.0 кВт
- Максимальна довжина дров: 30 см
- Матеріал топки: Сталь
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Бічне відчинення
- Форма скла топки: Тристороннє
- Кількість скел у дверцятах: 3
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 121 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З приміщення |
| Кількість шибок у дверцятах | 3 |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Потужність номінальна | 8 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Скло з трьох сторін |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1034 мм |
| Глибина | 408 мм |
| Діаметр димоходу | 121 мм |
| Ширина | 539 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 539х1034х408 мм |
| Діапазон потужності (кВт) | 7.5 - 11.0 |
| Максимальна довжина поліней | 30 |
| Колір | Чорний |
| Енергоефективність | А |
- Ціна: 74 490 ₴









Відправка з 03 травня 2026