
Піч чавунна для повітряного опалення Kratki KOZA K9 Ø130 буржуйка на дровах з автоподачею повітря - 10,5 кВт
55 008 ₴
- Під замовлення
- Код: CNT00000058
Відправка з 03 травня 2026+380 (97) 667-83-39
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 166 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 75.3 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Номінальна потужність | 10.5 Вт |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Товщина матеріалу топки | 8 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 699 мм |
| Глибина | 546 мм |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Ширина | 775 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 008 ₴








