
Вбудована сучасна камінна топка сталева кутова для опалення будинку, дачі Kratki Floki M ліва - 10 кВт
77 355 ₴
- Під замовлення
- Код: CNT00010842
Відправка з 03 травня 2026+380 (97) 667-83-39
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 154.5 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З приміщення |
| Кількість шибок у дверцятах | 2 |
| Коефіцієнт корисної дії | 83 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Потужність номінальна | 10 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Кутове |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1204 мм |
| Глибина | 494 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 799 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стекло | ліве |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77 355 ₴




