
Опалювальна чавунна піч камін на дровах Kratki KOZA K8 для дому дачі тривалого горіння тунель - 9кВт
47 368 ₴
- Під замовлення
- Код: 00000000570
Відправка з 03 травня 2026Окремостояча дров'яна піч камін із чавуну Kratki Koza K8 Ø130 на ніжках для повітряного опалення приватного будинку дачі котеджу тунель двостороннє скло 9 кВт
Опалювальна піч на ніжках з високоякісного чавуну товщиною 8 мм, що дозволяє максимально використовувати тепло. Має найвищий коефіцієнт тепловіддачі. Зручна та безпечна для обігріву житлових приміщень. Унікальна овальна форма та модне рифлене оформлення корпусу печі чудово впишуться у будь-який сучасний інтер'єр. Завдяки тунелю (двосторонньому панорамному склу) камін красиво виглядає при встановленні посередині кімнати. Ручне керування процесом згоряння через зольник. Дверцята обладнані термостійким керамічним склом (витримує до 660°C). Обмежене налипання кіптяви завдяки системі "чисте скло" (повітряний дефлектор). Система "холодної ручки" дозволяє легко додавати дрова під час використання печі. Вихід димаря: верхній.

Технічні та загальні дані:
Назва за каталогом: KOZA/K8/T
Виробник: Kratki (Польща)
Матеріал: чавун
Номінальна потужність: 9 кВт
Діапазон теплової потужності: 5,0-11,0 кВт
ККД опалення: 75%
Температура відпрацьованих газів: 300℃
Вид палива: дрова
Максимальна довжина колод: 35 см
Колір: чорний
Версія: тунель
Система відчинення дверей: лівостороння
Закриття: ні
Діаметр вихідного отвору димоходу: 130 мм
Ширина: 66,6 см
Висота: 62,6 см
Глибина: 38,2 см
Вага: 124 кг
Енергетична ефективність:
Енергетичний клас: А
Викиди CO (при 13% O₂) ≤0,15%
Теплова потужність для опалення приміщень: 9 кВт
Індекс енергоефективності (ІЕЕ): 98,875
Відповідність вимогам: Ekodesign
Додаткова інформація:
Особливості дизайну: Зольник
Тип фронту: Чавунна передня панель з керамічним склом
Вид палива: Витримана деревина листяних порід (вологість ≤20%)
Гарантія: 5 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 126 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Номінальна потужність | 9 Вт |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Температура диму з труби | 300 град. |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Товщина матеріалу топки | 8 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 626 мм |
| Глибина | 382 мм |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Ширина | 666 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
- Ціна: 47 368 ₴







