
Вбудована камінна топка тривалого горіння сталева для дачі Kratki Lucy з водяним контуром - 16 кВт
111 162 ₴
- Під замовлення
- Код: LM000002872
Відправка з 03 травня 2026Класична камінна топка для заміського будинку Kratki Lucy з водяним контуром - 16 кВт
МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Корпус і передня частина вставки стійкі до високих температур завдяки використанню високоякісної сталі у виробництві.
Спеціальна система водяного охолодження забезпечує передачу великої кількості тепла від димових газів до системи опалення, що дозволяє досягти високої енергоефективності.
Захист від перегріву забезпечується вбудованою охолоджувальною котушкою з підключенням для входу/виходу 1/2”.
Ефективний процес згоряння та підтримання температури для тривалого збереження тепла завдяки футеровці камери згоряння матеріалом TERMOTEC, який акумулює тепло та підвищує температуру в камері згоряння.
Більш екологічне згоряння завдяки системі подвійного дефлектора, яка подовжує шлях вихлопних газів.
Подача повітря виключно ззовні завдяки вбудованому зовнішньому повітрозабірнику діаметром 125 мм. Регулювання повітря здійснюється за допомогою одного контролера, що запобігає неправильному використанню.
Потрійна система вентиляції камери згоряння: первинне повітря, вторинне повітря подається під решітку через отвори в задній стінці. Додатково передбачена система чистого скла (повітряна завіса).
БЕЗПЕКА НА НАЙВИЩОМУ РІВНІ
Ідеальна герметичність забезпечується міцними зварними швами, виконаними в середовищі інертного газу.
Усі сталеві елементи вирізані лазером і зігнуті на верстатах з ЧПК.
Фронтальна частина вставки оснащена жаростійкою керамікою, яка витримує температури до 660°C.
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ
Рухома решітка та зольник дозволяють легко чистити вставку.
Спеціальний перфорований дизайн ручки запобігає надмірному нагріванню, що підвищує комфорт використання каміна.
Зменшене осідання сажі завдяки системі чистого скла (повітряна завіса).
Вставка може використовуватися за різних умов монтажу завдяки регульованим ніжкам і рухомому вихлопному отвору з регулюванням на 360°.
СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
Декоративне, жаростійке скло, яке витримує температури до 660°C. Воно надає каміну сучасного та елегантного вигляду, візуально збільшуючи фронтальну частину вставки.
Елегантна та зручна ручка.
![]()
Купити сталеву камінну топку Kratki Lucy - 16 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki Lucy
- Ширина: 85.6 мм
- Висота: 138.4 мм
- Глибина: 40.7 мм
- Вага: 257 кг
- Діаметр димоходу: 200 мм
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність номінальна: 16 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 84 %
- Діапазон потужності обігріву: 7.0 - 19.0 кВт
- Максимальна довжина дров: 50 см
- Матеріал топки: Сталь
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Бічне відчинення
- Форма скла топки: Пряме
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 257 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Водяний контур | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 84 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Потужність номінальна | 16 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Пряме |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1384 мм |
| Глибина | 407 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 856 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 856х1384х407 мм |
| Діапазон потужності (кВт) | 7.0 - 19.0 |
| Максимальна довжина поліней | 50 см |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 111 162 ₴








