
Камінна піч буржуйка зі сталі Kratki KOZA AB S/N/DR чорний кахель для повітряного опалення будинку 8 кВт
89 579 ₴
- Під замовлення
- Код: CNT00002879
Відправка з 03 травня 2026Кахельна сталева піч камін Kratki KOZA AB S/N/DR чорна 8 кВт буржуйка на дровах для обігріву заміського будинку дачі
Сучасна безпечна у використанні сталева піч на дровах Kratki KOZA AB S/N/DR циліндричної форми на ніжці. Виготовлена з високоміцної сталі, призначеної для роботи при підвищених температурах. Максимальне використання енергії. Повне згоряння завдяки двом дефлекторам, що подовжують шлях вихлопу. Потрійна система вентиляції повітря в камері згоряння: первинне повітря - вторинне повітря, що подається під грати через отвори в задній стінці. Система "чистого скла" (повітряна завіса). Ефективний процес горіння та підтримка температури для тривалого збереження тепла завдяки облицюванню камери згоряння теплоакумулюючим матеріалом TERMOTEC. Вбудований зовнішній повітрозабірник dm 100 мм забезпечує подачу повітря ззовні безпосередньо у вогнище, що призводить до кращого згоряння та комфорту використання печі. Дверцята каміну обладнані жароміцним керамічним склом, що витримує температуру до 660°C. Знімні грати та зольник дозволяють підтримувати піч в чистоті. Піч може використовуватися в різних умовах монтажу завдяки регульованому отвору димоходу: ззаду або зверху печі (при установці димоходу ззаду потрібне придбання верхньої кришки плити). Облицювання печі плиткою чорного коліру. Гарантія 5 років.

Технічні характеристики та загальні дані:
Позначення за каталогом: KOZA/AB/S/N/DR/KAFEL/CZARNY
Виробник: Kratki (Польща)
Матеріал: сталь, кахель
Колір корпусу: чорний
Колір підкладки: білий
Колір кахелю: чорний
Вид палива: Дрова
ККД опалення: 78%
Номінальна потужність: 8 кВт
Діапазон теплової потужності: 5.5 – 10.5 кВт
Діаметр вихідного отвору димоходу: 150 мм
Діаметр повітрозабірника: 100 мм
Закриття: Ні
Система відчинення дверей: лівостороння
Максимальна довжина колод: 25 см
Температура відпрацьованих газів: 265℃
Фізичні параметри:
Вага: 106 кг
Ширина: 52,8 см
Висота: 108,6 см
Глибина: 42,2 см
Енергетична ефективність:
Енергетичний клас: А
Викиди CO (при 13% O₂) ≤0,08%
Викид пилу: 39 мг/Нм3
Теплова потужність для опалення приміщень: 8 кВт
Індекс енергоефективності (ІЕЕ): 102,79
Відповідність вимогам: Ekodesign та BImSchV 2
Додаткова інформація:
Вид палива: Витримана деревина листяних порід (вологість ≤20%)
Тип фронту: Сталева передня панель з керамічним склом
Особливості дизайну: Зольник, повітрозабірник, облицювання камери згоряння
Облицювання кахелем чорного коліру
Гарантія: 5 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 106 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Номінальна потужність | 8 Вт |
| Оздоблення печі | Облицювання керамікою |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Температура диму з труби | 265 град. |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Тип печі | Одноярусна |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1086 мм |
| Глибина | 422 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 528 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
- Ціна: 89 579 ₴



