Класична камінна топка тривалого горіння на дровах Kratki Blanka - 11 кВт
МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Корпус і передня частина вставки стійкі до високих температур завдяки використанню високоякісної сталі у виробництві.
Ефективний процес горіння та збереження тепла забезпечується облицюванням камери згоряння матеріалом TERMOTEC, який накопичує тепло та підвищує температуру в топці.
Повне згоряння паливних частинок досягається завдяки дефлектору, який подовжує шлях димових газів.
Вбудований зовнішній повітрозабірник діаметром 125 мм забезпечує подачу повітря ззовні безпосередньо в топку, що покращує процес горіння та комфорт використання.
Зменшення викидів шкідливого CO в атмосферу досягається регулюванням подачі вторинного повітря.
Максимальне використання тепла забезпечується густо розташованими радіаторами.
БЕЗПЕКА НА НАЙВИЩОМУ РІВНІ
Відмінна герметичність забезпечується міцними зварними швами, виконаними у захисному середовищі інертного газу.
Усі сталеві елементи вирізані лазером і вигнуті на верстатах із ЧПУ.
Передня частина вставки оснащена термостійкою керамікою, яка витримує температуру до 660°C.
ЕКОЛОГІЧНЕ ГОРІННЯ
Пристрій відповідає вимогам стандартів Ecodesign та обмеженням стандарту BImSchV 2, які регламентують максимальний рівень викидів CO.
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ
Елегантна та зручна ручка.
Можливість використання в різних умовах монтажу завдяки регульованим ніжкам та рухомому виходу для димових газів із регулюванням на 360°.
![]()
Купити сталеву камінну топку Kratki Blanka - 11 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki Blanka
- Ширина: 76.5 мм
- Висота: 98.9 мм
- Глибина: 41 мм
- Вага: 154 кг
- Діаметр димоходу: 180 мм
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність номінальна: 11 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 78 %
- Діапазон потужності обігріву: 7.1 - 14.5 кВт
- Максимальна довжина дров: 50 см
- Матеріал топки: Сталь
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Бічне відчинення
- Форма скла топки: Пряме
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 154 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Потужність номінальна | 11 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Широкоформатне |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 989 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Ширина | 765 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 765х989х410 мм |
| Діапазон потужності (кВт) | 7.1 - 14.5 |
| Максимальна довжина поліней | 50 |
| Колір | Чорний |
| Енергоефективність | А |
- Ціна: 70 384 ₴









Відправка з 03 травня 2026