Кутова сталева камінна топка на дровах для будинку Kratki Lucy ліва - 14 кВт
Дров'яний камін LUCY 14 кВт
Відкрийте для себе потужність та елегантність дров'яного каміна LUCY 14 кВт. Це ідеальне рішення для тих, хто шукає ефективний та стильний спосіб обігріву свого дому.
Каміни LUCY поєднують сучасність із функціональністю, забезпечуючи ефективне використання тепла та енергозбереження. Решітка у топці сприяє легкості у використанні та очищенні, а потрійна система вентиляції камери згоряння та подвійний дефлектор оптимізують процес горіння.
Ми впевнені в якості нашого обладнання.
Обравши наш продукт, ви отримаєте спокій, безпроблемну експлуатацію та задоволення від покупки.
Камін відповідає вимогам ECOPROJEKT, а також німецькому стандарту BlmschV II.
Він розроблений для будинків із системою рекуперації.
ПЕРЕВАГИ
- Скло з естетичним чорним декором додає каміну елегантного вигляду.
- Перфорована конструкція ручки забезпечує природне охолодження.
- Довше збереження температури завдяки облицюванню камери згоряння теплоакумулюючим матеріалом TERMOTEC.
- Інтуїтивно зрозуміле регулювання повітря.
- Чавунна решітка та стальний зольник.
- Система чистого скла, яка запобігає забрудненню скла.
- Термостійке скло, що витримує температуру до 600°C.
- Поглиблена камера згоряння дозволяє завантажувати більше дров і запобігає висипанню золи в приміщення під час дозаправлення.
- Регульовані ніжки для компенсації нерівностей підлоги та вирівнювання каміна.
- Потрійна система вентиляції камери згоряння сприяє високій ефективності процесу горіння.
- Подвійна система дефлекторів подовжує шлях димових газів для оптимального використання енергії.
- Рухомий вихід для димових газів із регулюванням на 360° для простішого монтажу в різних умовах.
- Забір повітря через зовнішній патрубок діаметром 125 мм.
- Відмінна герметичність завдяки міцним зварювальним швам, виконаним у середовищі інертного газу. Сталеві компоненти прецизійно вирізані лазером та зігнуті на сучасних верстатах із ЧПК.
- Відповідає критеріям ECODESIGN і суворому німецькому стандарту BlmschV II.
- Розроблений для будинків із системою рекуперації.
![]()
Купити сталеву камінну топку Kratki Lucy - 14 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki Lucy
- Ширина: 84.8 мм
- Висота: 127 мм
- Глибина: 44 мм
- Вага: 225 кг
- Діаметр димоходу: 200 мм
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність номінальна: 14 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 81 %
- Діапазон потужності обігріву: 6.0 - 17.0 кВт
- Максимальна довжина дров: 40 см
- Матеріал топки: Сталь
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Бічне відчинення
- Форма скла топки: Кутове
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 225 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 81 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Потужність номінальна | 14 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Кутове |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1270 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 848 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 848х1270х440 мм |
| Діапазон потужності (кВт) | 6.0 - 17.0 |
| Максимальна довжина поліней | 40 см |
| Стекло | праве |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 113 550 ₴










Відправка з 03 травня 2026