
Сталева топка для каміна вбудована на дровах Kratki Maja камінна топка з водяним контуром - 8 кВт
70 957 ₴
- Під замовлення
- Код: LM000000375
Відправка з 03 травня 2026Сучасна камінна топка сталева з водяним контуром Kratki Maja - 8 кВт
МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Корпус і передня частина камінної вставки стійкі до високих температур завдяки використанню високоякісної сталі в процесі виробництва.
Вбудовані димові труби та високий димохід збільшують площу теплообміну.
Регулювання тяги димоходу здійснюється за допомогою вбудованого демпфера.
Ручне управління процесом горіння виконується за допомогою регулятора зольника.
БЕЗПЕКА НА НАЙВИЩОМУ РІВНІ
Ідеальна герметичність забезпечується завдяки міцним швам, виконаним у захисному середовищі інертного газу.
Усі сталеві елементи вирізані лазером і зігнуті на верстатах з ЧПК.
Захист від перегріву завдяки вбудованій трубці охолодження - з'єднувач вхід/вихід 1/2”.
ЕКОЛОГІЧНЕ ГОРІННЯ
Пристрій відповідає стандартам Ecodesign і обмеженням німецького стандарту BImSchV 2, який регламентує максимальні викиди CO.
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ
Класичний фасад вставки оснащений термостійкою керамікою, яка витримує температури до 660°C.
Система «холодної ручки» знижує ризик опіків, завдяки можливості зняття ручки під час горіння.
Декоративна огорожа допомагає підтримувати порядок і запобігає випаданню дров.
Рухома решітка і зольник дозволяють легко чистити вставку.
![]()
Купити сталеву камінну топку Kratki Maja - 8 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki Maja
- Ширина: 60 мм
- Висота: 67.7 мм
- Глибина: 39 мм
- Вага: 109 кг
- Діаметр димоходу: 180 мм
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність номінальна: 8 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 80 %
- Діапазон потужності обігріву: 3.5 - 10.0 кВт
- Максимальна довжина дров: 33 см
- Матеріал топки: Сталь
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Бічне відчинення
- Форма скла топки: Пряме
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
- Водна місткість: 18 л
- Потужність водяного контура: 6 кВт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 109 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Водяний контур | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З приміщення |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Потужність номінальна | 8 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Пряме |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 677 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 600х677х390 мм |
| Діапазон потужності (кВт) | 3.5 - 10 |
| Місткість води (l) | 18 |
| Максимальна довжина поліней | 33 см |
| Потужність водяного контуру (kW) | 6 |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 70 957 ₴


