
Сучасна камінна топка для опалення заміського будинку Kratki MBA топка зі сталі для каміна - 17 кВт
107 915 ₴
- Під замовлення
- Код: LM000000774
Відправка з 03 травня 2026Вбудована камінна топка тривалого горіння Kratki MBA - 17 кВт
МАКСИМАЛЬНА ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Виготовлено з високоякісної сталі, стійкої до дуже високих температур.
Ефективний процес згоряння та підтримка температури для тривалого збереження тепла завдяки облицюванню камери згоряння матеріалом TERMOTEC, який акумулює тепло та підвищує температуру всередині камери.
Високий димохід і поперечно розташована димова труба збільшують площу теплового обміну між вставкою та навколишнім середовищем. Зниження температури вихлопних газів сприяє підвищенню ефективності пристрою.
Дверцята каміна стійкі до напружень і стабільні завдяки закритому профілю. Ущільнення дверей розташовані в профільованому каналі, що гарантує щільне прилягання та захист від можливого випадання під час експлуатації.
Спалювання частинок палива завдяки дефлектору, який подовжує шлях вихлопних газів.
Повітря подається лише ззовні завдяки вбудованому зовнішньому повітрозабірнику діаметром 125 мм. Регулювання повітря здійснюється одним регулятором, що запобігає неправильній експлуатації.
Потрійна система подачі повітря в камеру згоряння: первинне повітря спрямовується до пластини згоряння; вторинне повітря подається через отвори на задній стінці. Додатково застосовано систему очищення скла (повітряна завіса).
БЕЗПЕКА НА НАЙВИЩОМУ РІВНІ
Ідеальна герметичність завдяки міцним швам, виконаним у середовищі інертного газу.
Усі сталеві елементи вирізані лазером і вигнуті на верстатах із ЧПК.
Передня частина вставки оснащена термостійкою керамікою, що витримує температуру до 660°C.
ЕКОЛОГІЧНЕ ЗГОРЯННЯ
Пристрій відповідає стандартам Ecodesign і вимогам BImSchV 2, які регулюють максимальний рівень викидів CO.
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ
Безколосникова камінна вставка забезпечує повне згоряння до пилу, що означає, що дрова згоряють до мінімальної кількості дрібного попелу. Отримана теплова енергія використовується максимально. Нижня пластина вставки значно зменшена відносно дверей.
Зменшене осідання сажі завдяки системі чистого скла (повітряна завіса).
Спеціальний перфорований дизайн ручки захищає від надмірного нагрівання, що підвищує комфорт використання каміна.
СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
Декоративне термостійке скло, що витримує температуру до 660°C, додає каміну сучасного та елегантного вигляду, візуально збільшує передню частину вставки.
Дверцята оснащені сучасною ручкою.
![]()
Купити сталеву камінну топку Kratki MBA - 17 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki MBA
- Ширина: 83 мм
- Висота: 150 мм
- Глибина: 47.5 мм
- Вага: 222 кг
- Діаметр димоходу: 200 мм
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність номінальна: 17 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 80 %
- Діапазон потужності обігріву: 8.0 - 21.0 кВт
- Максимальна довжина дров: 50 см
- Матеріал топки: Сталь
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Бокове відкриття
- Форма скла топки: Пряме
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 222 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Потужність номінальна | 17 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Пряме |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1500 мм |
| Глибина | 475 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 830 мм |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 830х1500х475 мм |
| Діапазон потужності (кВт) | 8.0 - 21.0 |
| Максимальна довжина поліней | 50 см |
| Колір | Чорний |
| Колір топки | білий |
- Ціна: 107 915 ₴






