Сучасна камінна топка з повітряним опаленням Kratki MBO - 15 кВт
МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Виготовлено з високоякісної сталі, стійкої до дуже високих температур.
Ефективний процес горіння та підтримання температури для тривалого збереження тепла завдяки облицюванню камери згоряння матеріалом TERMOTEC, що акумулює тепло та підвищує температуру в камері згоряння.
Високий димохід і димова труба, розташовані поперечно, збільшують площу теплового обміну між вставкою та оточенням. Зниження температури димових газів допомагає підвищити ефективність пристрою.
Дверцята каміна стійкі до напруги та стабільні завдяки використанню закритого профілю. Ущільнення дверей спроєктовані в профільованому каналі, що гарантує правильне прилягання та захищає від випадкового випадання під час експлуатації.
Згоряння часток палива забезпечується дефлектором, який подовжує шлях димових газів.
Повітря подається лише ззовні завдяки вбудованому зовнішньому повітряному впуску діаметром 125 мм. Регулювання повітря здійснюється одним регулятором, що запобігає неправильному використанню.
Потрійна система подачі повітря в камеру згоряння: первинне повітря – направлене на пластину згоряння; вторинне повітря подається через отвори, розташовані на задній стінці. Додатково застосована система очищення скла (повітряна завіса).
БЕЗПЕКА НА НАЙВИЩОМУ РІВНІ
Ідеальна герметичність завдяки міцним зварювальним швам, виконаним у середовищі благородного газу.
Усі сталеві елементи вирізані лазером та зігнуті на верстатах з ЧПК.
Фасад вставки обладнаний термостійкою керамікою, що витримує температури до 660°C.
ЕКОЛОГІЧНЕ ЗГОРЯННЯ
Пристрій відповідає вимогам стандартів Ecodesign та обмеженням стандарту BImSchV 2, що визначає максимальний рівень викидів CO.
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ
Камінна вставка без решітки – повне згоряння до пилу, що означає, що дрова згоряють у мінімальну кількість тонкого попелу. Отримана теплова енергія від дров використовується максимально.
Нижня пластина вставки значно зменшена відносно дверей.
Зменшене осідання сажі завдяки системі очищення скла (повітряна завіса).
Спеціальна перфорована конструкція ручки захищає від надмірного нагрівання, що впливає на високий комфорт використання каміна.
СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
Камінна вставка з двома скляними панелями, розташованими під кутами одна до одної (без кронштейнів).
Декоративне термостійке скло, яке витримує температури до 660°C, надає каміну сучасного та елегантного вигляду, візуально збільшуючи передню частину вставки.
Дверцята обладнані сучасною ручкою.
![]()
Купити сталеву камінну топку Kratki MBO - 15 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki MBO
- Ширина: 83 мм
- Висота: 144 мм
- Глибина: 47.3 мм
- Вага: 214 кг
- Діаметр димоходу: 200 мм
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність номінальна: 15 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 83 %
- Діапазон потужності обігріву: 7.0 - 19.0 кВт
- Максимальна довжина дров: 50 см
- Матеріал топки: Сталь
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Бокове відкриття
- Форма скла топки: Пряме
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 214 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 83 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Потужність номінальна | 15 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Пряме |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1440 мм |
| Глибина | 473 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 830 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 83х1440х473 мм |
| Діапазон потужності (кВт) | 7.0 - 19.0 |
| Максимальна довжина поліней | 50 см |
| Колір | Чорний |
| Колір топки | білий |
- Ціна: 98 079 ₴









Відправка з 04 травня 2026