
Вбудована камінна топка тривалого горіння для дому Kratki MBM з водяним контуром - 12 кВт чорний шамот
135 706 ₴
- Під замовлення
- Код: CNT00007017
Відправка з 03 травня 2026Сталева сучасна камінна топка з водяним контуром Kratki MBM - 12 кВт
МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Виготовлено з високоякісної сталі, стійкої до дуже високих температур.
Ефективний процес горіння та підтримання температури для тривалого збереження тепла завдяки облицюванню камери згоряння матеріалом TERMOTEC, який акумулює тепло та підвищує температуру в камері згоряння.
Спеціальна водяна система дозволяє передавати велику кількість тепла від димових газів у систему опалення, що забезпечує високу енергоефективність.
Захист від перегріву за допомогою вбудованої трубки-спіралі з входом/виходом 1/2".
Дверцята каміна стійкі до напруги та стабільні завдяки використанню закритого профілю. Ущільнення дверей спроєктовані у профільованому каналі, що гарантує правильне прилягання та захищає від випадкового випадання під час експлуатації.
Більш екологічне горіння завдяки подвійній системі дефлекторів, яка подовжує шлях димових газів.
Повітря подається лише ззовні завдяки вбудованому зовнішньому повітряному впуску діаметром 125 мм із заслінкою. Регулювання повітря здійснюється одним регулятором, що запобігає неправильному використанню.
Потрійна система вентиляції повітря в камері згоряння: первинне повітря – вторинне повітря подається під колосник через отвори на задній стінці. Додатково передбачена система очищення скла (повітряна завіса).
БЕЗПЕКА НА НАЙВИЩОМУ РІВНІ
Ідеальна герметичність завдяки міцним зварювальним швам, виконаним у середовищі благородного газу.
Усі сталеві елементи вирізані лазером і зігнуті на верстатах із ЧПК.
Фасад вставки обладнаний термостійкою керамікою, яка витримує температури до 660°C.
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ
Камінна вставка без решітки – повне згоряння до пилу, що означає, що дрова згоряють у мінімальну кількість тонкого попелу. Отримана теплова енергія використовується максимально. Нижня пластина вставки значно зменшена відносно дверей.
Зменшене осідання сажі завдяки системі очищення скла (повітряна завіса).
Спеціальна перфорована конструкція ручки захищає від надмірного нагріву, забезпечуючи високий комфорт використання каміна.
СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
Декоративне, термостійке скло, яке витримує температури до 660°C, надає каміну сучасного та елегантного вигляду, візуально збільшуючи передню частину вставки.
Дверцята оснащені сучасною ручкою.
![]()
Купити сталеву камінну топку Kratki MBM - 12 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki MBM
- Ширина: 70.3 мм
- Висота: 122 мм
- Глибина: 43.4 мм
- Вага: 232 кг
- Діаметр димоходу: 180 мм
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність номінальна: 12 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 85 %
- Діапазон потужності обігріву: 5.0 - 14.0 кВт
- Максимальна довжина дров: 50 см
- Матеріал топки: Сталь
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Бокове відкриття
- Форма скла топки: Пряме
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
- Водна місткість: 26.5 л
- Потужність водяного контура: 7 кВт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 232 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Потужність номінальна | 12 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Пряме |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1220 мм |
| Глибина | 434 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Ширина | 703 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 703х1220х434 мм |
| Діапазон потужності (кВт) | 5.0 - 14.0 |
| Місткість води (l) | 26.5 |
| Максимальна довжина поліней | 50 см |
| Потужність водяного контуру (kW) | 7 |
| Колір | Чорний |
| Колір топки | чорний |
- Ціна: 135 706 ₴



