
Сталева вбудована камінна топка тривалого горіння Kratki MBZ з водяним контуром - 13 кВт подвійне скло
140 767 ₴
- Під замовлення
- Код: CNT00007026
Відправка з 03 травня 2026Сучасна сталева камінна топка для дачі Kratki MBZ з водяним контуром - 13 кВт
МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Виготовлений із високоякісної сталі, стійкої до екстремально високих температур.
Ефективний процес горіння та підтримання температури для тривалого збереження тепла завдяки облицюванню камери згоряння матеріалом TERMOTEC, який акумулює тепло та підвищує температуру всередині камери.
Спеціальна водяна система дозволяє передавати значну кількість тепла від димових газів у систему опалення, завдяки чому досягається висока енергоефективність.
Захист від перегріву забезпечується вбудованою спіральною трубкою із вхідним та вихідним з’єднанням 1/2”.
Дверцята каміна стійкі до навантажень та залишаються стабільними завдяки використанню закритого профілю. Ущільнювачі дверцят розташовані у профільованому каналі, що гарантує щільне прилягання та запобігає випадковому випаданню під час експлуатації.
Більш екологічне горіння забезпечується системою подвійного дефлектора, яка подовжує шлях димових газів.
Повітря подається виключно ззовні через вбудований зовнішній повітряний канал діаметром 125 мм із дросельною заслінкою. Регулювання подачі повітря здійснюється одним регулятором, що запобігає неправильній експлуатації.
Потрійна система вентиляції камери згоряння: первинне повітря, вторинне повітря подається під решітку через отвори у задній стінці. Додатково реалізована система чистого скла (повітряна завіса).
БЕЗПЕКА НА ВИЩОМУ РІВНІ
Ідеальна герметичність завдяки міцним зварним швам, виконаним у середовищі благородного газу.
Усі сталеві елементи вирізані лазером і зігнуті на верстатах із ЧПК.
Фронтальна частина вставки оснащена термостійкою керамікою, яка витримує температуру до 660°C.
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ
Безрешітна топка – повне згоряння дров до дрібного попелу з мінімальною кількістю залишків. Отримана теплова енергія від дров використовується максимально. Нижня плита топки значно опущена відносно дверцят.
Знижене утворення сажі завдяки системі чистого скла (повітряна завіса).
Спеціальна перфорована конструкція ручки запобігає її перегріванню, що значно підвищує комфорт використання.
СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
Декоративне, термостійке скло, яке витримує температуру до 660°C. Воно надає каміну сучасного та елегантного вигляду, візуально збільшуючи фронтальну частину топки.
Дверцята оснащені сучасною ручкою.
![]()
Купити сталеву камінну топку Kratki MBZ - 13 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki MBZ
- Ширина: 73 мм
- Висота: 133.5 мм
- Глибина: 47.9 мм
- Вага: 262 кг
- Діаметр димоходу: 200 мм
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність номінальна: 13 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 81 %
- Діапазон потужності обігріву: 6.0 - 16.0 кВт
- Максимальна довжина дров: 50 см
- Матеріал топки: Сталь
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Бокове відкриття
- Форма скла топки: Пряме
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
- Місткість води: 35 л
- Потужність водяного контура: 7 кВт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 262 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Кількість шибок у дверцятах | 2 |
| Коефіцієнт корисної дії | 81 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Потужність номінальна | 13 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Пряме |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1335 мм |
| Глибина | 479 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 730х1335х479 мм |
| Діапазон потужності (кВт) | 6.0 - 16.0 |
| Місткість води (l) | 35 |
| Максимальна довжина поліней | 50 см |
| Потужність водяного контуру (kW) | 7 |
| Колір | Чорний |
| Колір топки | білий |
- Ціна: 140 767 ₴


