
Кутова чавунна топка тривалого горіння для дому Kratki OLIWIA камінна топка для опалення котеджів - 16 кВт права
94 545 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00000000154
+380 (97) 667-83-39
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 201 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З приміщення |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 76 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Потужність номінальна | 16 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Кутове |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 973 см |
| Габарити (ШхВхГ) | 815х973х516 мм |
| Глибина | 516 см |
| Діапазон потужності (кВт) | 9.0 - 23.0 |
| Максимальна довжина поліней | 50 см |
| Стекло | праве |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 815 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 94 545 ₴



