
Кутова сталева камінна топка для заміського будинку Kratki VN 480/480 з гільйотиною - 8 кВт ліва
125 105 ₴
- Під замовлення
- Код: CNT00002839
Відправка з 04 травня 2026Кутова сталева камінна топка для опалення приміщення Kratki VN 480/480 з гільйотиною - 8 кВт ліва
Сучасна камінна вставка VN у версії з підйомними дверцятами (система гільйотина) та бічним склінням без розподільника поєднує унікальну естетику та виняткові експлуатаційні властивості. Крім візуальних переваг, пристрій забезпечує ефективне обігрівання приміщення та екологічне спалювання деревини. Завдяки використанню сучасних матеріалів та інноваційних технічних рішень він має витончений вигляд. Однією з численних переваг є можливість підключення повітряного впуску ззовні. Елегантності вставці додає декоративне скління типу Glass. Крім того, пристрій оснащений функцією блокування від дітей, що запобігає неконтрольованому відкриванню дверцят.
БЕЗПЕКА НА НАЙВИЩОМУ РІВНІ
Вставка гарантує безпечне використання завдяки функції блокування від дітей.
Передня частина вставки оснащена термостійкою керамікою, яка витримує температуру до 660°C. Скло має сертифікати якості та безпеки.
Корпус і передня частина пристрою стійкі до високих температур завдяки використанню високоякісної сталі. Рама дверцят виконана із закритого профілю, що забезпечує стабільність і стійкість до напружень при високих температурах. Щільність вставки гарантується міцними зварними швами, виконаними в інертному середовищі.
СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
Камінна вставка VN привертає увагу сучасним дизайном і гармонійним виглядом вогню, надаючи приміщенню унікального стилю. Тепло випромінюється не тільки фронтально, але й збоку.
Камін оснащений декоративним склом типу Glass, яке додає елегантності та візуально збільшує фронтальну частину вставки, підкреслюючи вид полум’я.
КОМФОРТНЕ ВИКОРИСТАННЯ
Дверцята працюють за системою підйому – вікно піднімається вгору. Система базується на противазі, сталевий кабель пересувається в направляючих на двох кулькових підшипниках, завдяки чому вага дверей рівномірно розподіляється.
Додатковий механізм дозволяє відкривати бічні стекла для легкого очищення та догляду за топкою.
Вставка має систему чистого скла (повітряна завіса), яка рівномірно розподіляє потік повітря, очищує скло та зменшує осідання сажі.
МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Ефективне спалювання та тривале збереження тепла забезпечується обшивкою TERMOTEC у камері згоряння.
ЕКОЛОГІЧНЕ ГОРІННЯ
Модель VN відповідає стандартам Ecodesign та BImSchV 2.
![]()
Купити сталеву камінну топку Kratki VN - 8 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki VN
- Ширина: 59.9 мм
- Висота: 138.9 мм
- Глибина: 59.9 мм
- Вага: 195 кг
- Діаметр димоходу: 200 мм
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність номінальна: 8 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 84 %
- Діапазон потужності обігріву: 3.5 - 10.0 кВт
- Максимальна довжина дров: 30 см
- Матеріал топки: Сталь
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Вгору
- Форма скла топки: Кутове
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 195 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 84 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Потужність номінальна | 8 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Підйом вгору |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Кутове |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1389 мм |
| Глибина | 599 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 599 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 599х1389х599 мм |
| Діапазон потужності (кВт) | 3.5 - 10.0 |
| Максимальна довжина поліней | 30 см |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 125 105 ₴






