
Вбудована сталева камінна топка з повітряним опаленням Kratki ZIBI DECO топка для дачі, будинку - 11 кВт
72 628 ₴
- Під замовлення
- Код: CNT00002843
Відправка з 03 травня 2026Камінна топка сталева для опалення будинку Kratki ZIBI DECO - 11 кВт
Сталевий камін ZIBI – обігрів від 45 м² до 140 м²
Сталевий камін ZIBI – це сучасне та екологічне рішення для будь-якого інтер’єру, яке поєднує елегантність із функціональністю. Цей високоякісний камін відповідає вимогам суворих стандартів Ecodesign та німецького стандарту BImSchV 2, які регламентують максимальний рівень викидів CO. Завдяки цьому ZIBI є не лише ефективним, а й екологічним.
Камін ZIBI оснащений топкою, облицьованою сучасним акумулювальним матеріалом TERMOTEC, який підвищує температуру горіння, покращує теплову ефективність і збільшує довговічність пристрою. TERMOTEC також сприяє легкому очищенню каміна. Елегантна та зручна ручка з ергономічною формою додає каміну особливого шарму та забезпечує комфорт у використанні.
Камін ZIBI відповідає вимогам Ecodesign та німецькому стандарту BImSchV 2.
ПЕРЕВАГИ
Вбудований повітрозабірник fi 125
Забезпечує подачу свіжого повітря до топки ззовні, що покращує процес горіння.
Комфорт у використанні
Без решітки
Горіння здійснюється на попелі, що дозволяє паливу згорати до тонкого шару золи. Завдяки цьому максимальна теплова енергія дерева використовується ефективно.
Регулювання подачі повітря
Просте та інтуїтивно зрозуміле. Повзунок розташований під дверцятами, що дозволяє вручну регулювати подачу повітря для оптимального горіння.
Ручка
Елегантна і зручна з ергономічною формою додає індивідуальності каміну.
БЕЗПЕКА
Фронтальна частина топки оснащена жаростійкою керамікою, яка витримує температуру до 600°C.
Вся конструкція виконана з високоякісної сталі, яка забезпечує стійкість до високих температур.
Скло від відомого виробника SCHOTT ROBAX сертифіковане на якість і безпеку.
Герметичність забезпечується міцними зварними швами, виконаними у середовищі захисного газу. Сталеві компоненти точно вирізані лазером і вигнуті на сучасних CNC-машинах.
ТЕПЛОТЕХНІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ
Радіатори
Щільно розташовані тепловідвідні елементи підвищують ефективність обігріву та забезпечують кращий розподіл тепла у приміщенні.
Регульовані ніжки
Дозволяють легко вирівняти пристрій на нерівних поверхнях, забезпечуючи стабільність і безпечність.
Рухомий вихід димоходу
Регульований на 360° вихід димоходу забезпечує універсальність та легкість монтажу в будь-якому інтер’єрі.
![]()
Купити сталеву камінну топку Kratki ZIBI DECO - 11 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki DECO
- Ширина: 76.5 мм
- Висота: 90.2 мм
- Глибина: 46.3 мм
- Вага: 151 кг
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність максимальна: 11 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 80 %
- Діапазон потужності обігріву: 4.5 - 14.0 кВт
- Максимальна довжина дров: 40 см
- Матеріал топки: Сталь
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Бічне відчинення
- Форма скла топки: Пряме
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 151 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Потужність номінальна | 11 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Пряме |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 902 мм |
| Глибина | 463 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Ширина | 765 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 765х902х463 мм |
| Діапазон потужності (кВт) | 4.5 - 14.0 |
| Максимальна довжина поліней | 40 см |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 72 628 ₴








