
Кутова чавунна камінна топка для опалення приміщення, будинку, дачі Kratki ZUZIA DECO - 15 кВт ліва
85 950 ₴
- Під замовлення
- Код: LM000002591
Відправка з 04 травня 2026Кутова камінна топка чавунна для опалення будинку Kratki ZUZIA DECO - 15 кВт ліва
МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Максимальне збереження тепла завдяки густо розташованим радіаторам і стінці топки, виготовленій з високоякісного чавуну товщиною 8 мм.
Збільшена площа теплообміну між гарячими димовими газами і приміщенням завдяки високому димоходу.
Спалювання часток палива забезпечується дефлектором, який подовжує шлях димових газів.
Підвищена ефективність топки завдяки ручному контролю тяги димоходу з використанням вбудованої заслінки.
Ручне регулювання процесу горіння здійснюється через регулятор зольника.
БЕЗПЕКА НА ВИЩОМУ РІВНІ
Передня частина топки оснащена термостійкою керамікою, здатною витримувати температуру до 660°C.
Дверцята каміна стійкі до напружень і забезпечують стабільність завдяки використанню закритого профілю. Ущільнення дверцят розташовані у спеціальному профільованому каналі, що гарантує надійне прилягання та запобігає можливому випаданню під час експлуатації.
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ
Велика камера згоряння дозволяє завантажувати велику кількість палива без потреби частих дозаправок.
Зменшене осідання сажі завдяки системі чистого скла (повітряна завіса).
Елегантна та зручна ручка.
Можливість регулювання рівня топки за допомогою регульованих ніжок.
СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
Декоративне термостійке скло, яке витримує температуру до 660°C. Воно надає каміну сучасного та елегантного вигляду, візуально збільшуючи передню частину топки.
Каркас і дверцята каміна виготовлені зі сталі, призначеної для роботи при підвищених температурах.
Камінна вставка з двома скляними панелями, розташованими під кутом одна до одної (без кронштейнів).
![]()
Купити чавунну камінну топку Kratki ZUZIA DECO - 15 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki ZUZIA DECO
- Ширина: 73.7 мм
- Висота: 97.3 мм
- Глибина: 49.1 мм
- Вага: 182 кг
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність максимальна: 15 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 80 %
- Діапазон потужності обігріву: 7-18 кВт
- Максимальна довжина дров: 50 см
- Матеріал топки: Чавун
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Бічне відчинення
- Форма скла топки: Кутове
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 182 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З приміщення |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Потужність номінальна | 15 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Кутове |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 973 мм |
| Глибина | 491 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 737 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 737х973х491 мм |
| Діапазон потужності (кВт) | 7-18 |
| Максимальна довжина поліней | 50 см |
| Стекло | ліве |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 85 950 ₴



