Чавунна камінна топка для опалення будинку, дачі Kratki ZUZIA ECO - 12 кВт
Серія ZUZIA ECO - це чавунні вставки з просторою топкою, додатково оснащені щільно розташованими радіаторами. Завдяки такому рішенню площа передачі тепла в приміщення значно збільшується, а маса самого пристрою стає більшою. Вставка оснащена системою допалювання газів, які раніше не згоряли. Разом із іншими технічними рішеннями це забезпечує високу ефективність горіння, що дозволяє пристрою відповідати суворим вимогам екодизайну.
БЕЗПЕКА НА ВИСОКОМУ РІВНІ
Чавунний передній корпус вставки оснащений жаростійкою керамікою, що витримує температуру до 660°C. Скло має сертифікати якості та безпеки.
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ
Пристрій обладнаний системою чистого скла завдяки так званій повітряній завісі. Потік повітря рівномірно розподіляється, омиває скло та мінімізує осідання сажі. Це дозволяє довго зберігати вікно каміна привабливим і чистим.
Чистота пристрою підтримується завдяки вбудованій решітці та контейнеру для золи. Також вставка має знімний обмежувач, який запобігає випаданню деревини з топки та полегшує очищення каміна.
МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Спалювання часток палива забезпечується завдяки дефлектору, що подовжує шлях диму. Це підвищує ефективність горіння, краще використовує енергію та мінімізує викиди шкідливих речовин в атмосферу.
Пристрій має потрійну систему вентиляції топки, завдяки чому процес горіння є екологічним та економічним.
Первинне повітря надходить зовні через вбудований повітрозабірник (розмір 125 мм), розташований у нижній частині вставки.
Вторинне повітря подається через отвори в задній стінці топки, створюючи систему допалювання. Це сприяє спалюванню газів і зниженню викидів шкідливих речовин, підвищуючи ефективність каміна та знижуючи рівень CO.
Система чистого скла завдяки рівномірному потоку повітря зводить до мінімуму осідання сажі та забезпечує чистоту скла на тривалий час.
ЕКОЛОГІЧНЕ ГОРІННЯ
Завдяки конструкції вставки та потрійній системі вентиляції топки, пристрій відповідає вимогам екодизайну.
![]()
Купити чавунну камінну топку Kratki ZUZIA ECO - 12 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki ZUZIA ECO
- Ширина: 65.2 мм
- Висота: 83.3 мм
- Глибина: 45.3 мм
- Вага: 155 кг
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність максимальна: 12 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 81 %
- Діапазон потужності обігріву: 6.0 - 15.5 кВт
- Максимальна довжина дров: 50 см
- Матеріал топки: Чавун
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Бічне відчинення
- Форма скла топки: Пряме
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 155 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 81 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Потужність номінальна | 12 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Пряме |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 833 мм |
| Глибина | 453 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 652 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 652х833х453 мм |
| Діапазон потужності (кВт) | 6.0 - 15.5 |
| Максимальна довжина поліней | 50 см |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 53 003 ₴









