
Вбудована камінна топка для опалення заміського будинку Kratki ZUZIA DECO з водяним контуром - 12 кВт
96 933 ₴
- Під замовлення
- Код: LM000000436
Відправка з 03 травня 2026Чавунна топка тривалого горіння для дачі Kratki ZUZIA з водяним контуром - 12 кВт
МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Корпус і передня частина камінної вставки стійкі до високих температур завдяки використанню високоякісної сталі у виробництві.
Вбудовані димові канали та високий димохід значно збільшують площу теплообміну.
Регулювання тяги димоходу здійснюється за допомогою вбудованого дроселя.
Ручне управління процесом горіння проводиться через регулятор зольника.
БЕЗПЕКА НА ВИСОКОМУ РІВНІ
Ідеальна герметичність забезпечується завдяки міцним зварювальним швам, виконаним у середовищі інертного газу.
Усі сталеві компоненти вирізані лазером та зігнуті на верстатах із ЧПК.
Захист від перегріву забезпечується вбудованою трубчастою спіраллю з входом/виходом роз'єму 1/2".
ЕКОЛОГІЧНЕ ГОРІННЯ
Пристрій відповідає стандартам екодизайну та обмеженням BImSchV 2, які регламентують максимальний рівень викидів CO.
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ
Декоративна огорожа допомагає підтримувати чистоту та запобігає випаданню дров.
Рухома решітка та зольник спрощують очищення вставки.
Декоративне жаростійке скло витримує температури до 660°C. Воно надає каміну сучасний та елегантний вигляд, візуально збільшуючи передню частину вставки.
![]()
Купити чавунну камінну топку Kratki ZUZIA DECO - 12 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki ZUZIA DECO
- Ширина: 65.2 мм
- Висота: 86.9 мм
- Глибина: 48.9 мм
- Вага: 182 кг
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність максимальна: 12 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 81 %
- Діапазон потужності обігріву: 5.0 - 15.0 кВт
- Максимальна довжина дров: 40 см
- Матеріал топки: Чавун
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Бічне відчинення
- Форма скла топки: Пряме
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
- Місткість води: 38 л
- Потужність водяного контура: 8 кВт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 182 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Водяний контур | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З приміщення |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 81 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Потужність номінальна | 12 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Пряме |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 869 мм |
| Глибина | 489 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 652 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 652х869х489 мм |
| Діапазон потужності (кВт) | 5.0 - 15.0 |
| Місткість води (l) | 38 |
| Максимальна довжина поліней | 40 см |
| Потужність водяного контуру (kW) | 8 |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 96 933 ₴





