
Кутова сталева камінна топка для опалення приміщення Kratki ZUZIA з водяним контуром - 12 кВт права
127 349 ₴
- Під замовлення
- Код: LM000000419
Відправка з 03 травня 2026Кутова сталева камінна топка для будинку Kratki ZUZIA з водяним контуром - 12 кВт
МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Корпус і передня частина камінної вставки стійкі до високих температур завдяки використанню високоякісної сталі у виробництві.
Вбудовані димові канали та високий димохід збільшують площу теплообміну.
Збільшена поверхня теплообміну завдяки вбудованим димовим каналам і високому димоходу.
Регулювання тяги димоходу за допомогою вбудованої заслінки.
Ручне регулювання процесу горіння здійснюється за допомогою регулятора зольника.
БЕЗПЕКА НА ВИСОКОМУ РІВНІ
Ідеальна герметичність досягається завдяки міцним зварювальним швам, виконаним у середовищі інертного газу.
Усі сталеві деталі вирізані лазером і зігнуті на верстатах із ЧПК.
Захист від перегріву забезпечується вбудованою трубчастою спіраллю з входом/виходом роз'єму 1/2".
ЕКОЛОГІЧНЕ ГОРІННЯ
Пристрій відповідає стандартам екодизайну та вимогам BImSchV 2, які визначають максимальний рівень викидів CO.
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ
Передня частина вставки обладнана жаростійкою керамікою, яка витримує температуру до 660°C.
Рухома решітка та зольник дозволяють легко очищувати вставку.
СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
Камінна вставка з двома стеклами, поєднаними під кутом (без використання скоб).
![]()
Купити сталеву камінну топку Kratki ZUZIA - 12 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki ZUZIA
- Ширина: 72.85 мм
- Висота: 99.3 мм
- Глибина: 49.1 мм
- Вага: 192 кг
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність максимальна: 12 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 81 %
- Діапазон потужності обігріву: 5.0 - 15.0 кВт
- Максимальна довжина дров: 50 см
- Матеріал топки: Сталь
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Бічне відчинення
- Форма скла топки: Кутове
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
- Місткість води: 38 л
- Потужність водяного контура: 8 кВт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 192 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З приміщення |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 81 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Потужність номінальна | 12 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Кутове |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стекло | праве |
| Висота | 993 см |
| Габарити (ШхВхГ) | 728х993х491 мм |
| Глибина | 491 см |
| Діапазон потужності (кВт) | 5.0 - 15.0 |
| Максимальна довжина поліней | 50 см |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 728 см |
- Ціна: 127 349 ₴
