
Кутова камінна топка для заміського будинку Kratki ZUZIA DECO топка для каміна з водяним контуром - 19 кВт права
151 845 ₴
- Під замовлення
- Код: LM000002865
Відправка з 03 травня 2026Вбудована кутова камінна топка сталева для дому Kratki ZUZIA DECO з водяним контуром - 19 кВт
Інсталюючи камін з водяним контуром, ви не повинні проводити окреме інсталювання центрального опалення, оскільки можна використати вже існуюче.
Максимальне використання енергії
У каміні з водяним контуром корпус камери згоряння має подвійні стінки. Простір між ними заповнюється водою, яка отримує тепло і передає його радіаторній установці.
Збільшена поверхня теплообміну завдяки вбудованим водяним дефлекторам і високому переходу каміна в димохід.
Регулювання тяги повітря за допомогою вбудованого шибера.
Ручний контроль за процесом згоряння повітря, взятого з приміщення, здійснюється за допомогою попельника.
Безпека на найвищому рівні
Передня частина топки викладена жаростійкою керамікою, яка витримує температуру до 660°C. Пропоноване нами скло має сертифікат якості та безпеки.
У камін вмонтовано змійовик, який використовується для захисту каміна від перегріву (вхідний/вихідний роз'єм 1⁄2 дюйма).
Корпус і передня частина стійкі до дії високих температур завдяки застосуванню високогатункової сталі.
Досконала герметичність забезпечується міцними зварними швами у закритій камері згоряння. Сталеві елементи вирізаються лазером за допомогою сучасного обладнання, а потім гнуться на машинах для згинання CNC.
Комфорт використання
Знімна решітка та контейнер для попельника дозволяють легко зберігати топку в чистоті.
Повітряна завіса відгороджує скло від камери згоряння. Завдяки цьому скло не забруднюється і віддає приміщенню більше тепла. Обмежене налипання кіптяви завдяки системі чистого скла (дефлектор повітря).
Можна зрівняти нерівну землю та вирівняти топку завдяки регульованим ніжкам.
Сучасний дизайн
Умонтована топка з водяним контуром не відрізняється виглядом від типової повітряної топки. Остання має лише таку перевагу як можливість підключення каміна до системи центрального опалення.
Топка обладнана декоративною скляною панеллю типу glass, завдяки якій вона виглядає елегантно і сучасно. Крім того, застосування такої технології оптично збільшує передню частину топку.
Декоративні скляні панелі типу glass, зіставлені одна навпроти одної під прямим кутом (скляні панелі з'єднано без рамки).
Топка обладнана елегантною і зручною ручкою.

Купити сталеву камінну топку Kratki ZUZIA DECO - 19 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki ZUZIA DECO
- Ширина: 70.4 мм
- Висота: 99.3 мм
- Глибина: 49.1 мм
- Вага: 197 кг
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність максимальна: 19 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 75 %
- Діапазон потужності обігріву: 10.0 - 24.0 кВт
- Максимальна довжина дров: 50 см
- Матеріал топки: Сталь
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Бічне відчинення
- Форма скла топки: Кутове
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
- Місткість води: 41 л
- Потужність водяного контура: 15 кВт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 197 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З приміщення |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Потужність номінальна | 19 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Кутове |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 993 мм |
| Глибина | 491 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 704 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 704х993х491 мм |
| Діапазон потужності (кВт) | 10.0 - 24.0 |
| Місткість води (l) | 41 |
| Максимальна довжина поліней | 50 см |
| Потужність водяного контуру (kW) | 15 |
| Стекло | праве |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 151 845 ₴
