
Кутова сталева камінна топка для опалення будинку Kratki OLIWIA з водяним контуром - 22 кВт права
133 557 ₴
- Під замовлення
- Код: LM000000455
Відправка з 03 травня 2026Сталева топка для каміна вбудована з водяним контуром і кутовим склом Kratki OLIWIA - 22 кВт
Максимальне використання енергії
Корпус і передня стінка топки витримують дію високих температур завдяки використовуваному матеріалу - високогатунковій сталі.
Вбудовані водяні дефлектори і високий перехід каміна в димохід, що збільшує поверхню теплообміну.
Збільшена поверхня теплообміну завдяки вбудованим водяним дефлекторам і високому переходу каміна в димохід.
Регулювання тяги повітря за допомогою вбудованого шибера.
Ручний контроль за процесом згоряння повітря, взятого з приміщення, здійснюється за допомогою попельника.
Безпека на найвищому рівні
Досконала герметичність забезпечується міцними зварними швами у закритій камері згоряння.
Сталеві елементи вирізаються лазером за допомогою сучасного обладнання, а потім гнуться на машинах для згинання CNC.
Захист від перегріву за допомогою вбудованого змійовика - вхідний/вихідний роз'єм 1⁄2 дюйма.
Комфортне користування
Класична передня частина топки викладена жаростійкою керамікою, яка витримує температуру до 660°C.
Система холодної ручки знижує ризик опіку через можливість її зняття під час паління.
Декоративна перегородка полегшує утримання чистоти при використанні і захищає від випадання дров.
Знімна решітка та контейнер для попельника дозволяють легко зберігати топку в чистоті.

Купити сталеву камінну топку Kratki OLIWIA - 22 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki OLIWIA
- Ширина: 75.1 мм
- Висота: 86.7 мм
- Глибина: 49.6 мм
- Вага: 194 кг
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність максимальна: 22 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 75 %
- Діапазон потужності обігріву: 11.0 - 29.0 кВт
- Максимальна довжина дров: 50 см
- Матеріал топки: Сталь
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Бічне відчинення
- Форма скла топки: Кутове
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
- Місткість води: 46.5 л
- Потужність водяного контура: 18 кВт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 194 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З приміщення |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Потужність номінальна | 22 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Кутове |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стекло | праве |
| Висота | 867 см |
| Габарити (ШхВхГ) | 751х867х496 мм |
| Глибина | 496 см |
| Діапазон потужності (кВт) | 11.0 - 29.0 |
| Місткість води (l) | 46.5 |
| Максимальна довжина поліней | 50 см |
| Потужність водяного контуру (kW) | 18 |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 751 см |
- Ціна: 133 557 ₴
