Комплект пластикових меблів Keter Corfu II Weekend Set
Комплект складається з двох крісел з м'якими подушками і кавового столика. Підходить для використання в ресторанах, в офісах, на курортах, зонах відпочинку, в готелях, а також в котеджах або заміських будинках. Компактний, стильний і легкий садовий комплект меблів Keter Corfu II Weekend Set прекрасно впишеться в дизайн присадибних садів, терас, балконів, житлових зон відпочинку, оскільки його компактна форма і оптимальні розміри дозволяють оформляти невеликі тераси і балкони. Легкі, міцні і довговічні меблі зі штучного ротанга з легкістю впишуться практично в будь-який інтер'єр.
Завдяки міцному термостійкому поліпропілену меблі не вибагливі в догляді, стійкі до несприятливих погодних умов, не вигоряють на сонці, не гниють і не іржавіють, стійкі до ударів, тому тривалий час зберігають гарний вигляд. Крісла включають в себе подушки на сидінні із застібкою-блискавкою. Ви можете легко оновити подушки або замінити їх іншим малюнком (поміняйте наволочку). Підкладка подушок виготовлена з поліестеру, покритого тонким шаром тефлону, тому вони не бояться легкої мряки. Комплект меблів Corfu II Weekend Set зручний у використанні, простий, стильний і легкий у догляді. Може бути доповнений додатковим диваном, кріслами, обіднім столом і іншими елементами серії Corfu, які будуть гармоніювати один з одним, створюючи модульну серію.
Основні характеристики:
- стильний елегантний дизайн;
- дуже просторі сидіння для максимального комфорту;
- подушки сидіння і спинки включені;
- широкі плоскі підлокітники, забезпечують стійку поверхню для напоїв;
- виготовлений з міцного пластику, який стійкий до несприятливих атмосферних впливів;
- не вигоряє на сонці;
- фактура поверхні має імітацію ротанга, тому не вимагає спеціального догляду, на відміну від волокон натурального ротанга;
- не вимагає додаткового спеціального догляду, легко миється;
- легко складається.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| В комплект входить | Стіл, Крісло |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 19,86 кг |
| Крісло | 75 х 70 х 79 см |
| Стіл | 77 x 57 x 42 см |
| Паковання | 120 x 80 x 42 см |
| Колір | графіт |
- Ціна: 12 300 ₴





