Набір пластикових садових меблів Keter Rio Patio Set
Компактний і стильний комплект Rio Patio відмінно підходить на роль меблів для балкона, а так само для оформлення зони відпочинку біля басейну. Металеві ніжки забезпечують стійкість і амортизацію для того хто сидить, маленький столик ідеальний для склянок з коктейлем. Словом комплект меблів Rio Patio ідеальний для відпочинку удвох.
Пластикові меблі Rio Patio збирається за 5 хвилин, а служить довго.
Меблі виготовлені з надміцного пластику - пропілену, який не вигоряє на сонці, не боїться води, стійкий до ударів і витримує значне навантаження. Через стійкість до несприятливих погодних умов комплект меблів Rio Patio Set протягом довгого часу зберігає ідеальний зовнішній вигляд. Фактура імітації ротанга підкреслює ще більшу стильність, індивідуальність і водночас елегантність даного набору. Комплект складається з двох низьких, але одночасно зручних, крісел і маленького квадратного столика, на якому ідеально можна поставити два коктейлі або чашку кави. Завдяки компактності, ергономічності та легкій вазі, меблі зручно переміщати і транспортувати.
Основні характеристики:
- стильний елегантний дизайн;
- виготовлений з міцного пластику, який стійкий до несприятливих атмосферних впливів;
- не вигоряє на сонці;
- фактура поверхні має імітацію ротанга, тому не вимагає спеціального догляду, на відміну від волокон натурального ротанга;
- завдяки легкій вазі його зручно переміщати, транспортувати і зберігати;
- не вимагає додаткового спеціального догляду, легко миється;
- легко складається.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| В комплект входить | Стіл, Крісло |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір оббивки | Темно-сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 14,3 кг |
| Крісло | 76x54x78 см |
| Стіл | 38x38x36 см |
| Паковання | 75x56x40 см |
| Колір | графіт |
- Ціна: 8 980 ₴





