Комплект пластикових меблів Keter Emma Balcony Set
Балконний набір Keter Emma прекрасно підходить для будь-якого випадку. З допомогою Ви можете змінити сад Вашої його мрії або терасу, навіть якщо Ви маєте в своєму розпорядженні невеликим простором. В комплект входять 2 крісла і столик з ящиком для зберігання. Текстура ротанга і гладкі підлокітники, а також Резольна стільниця підкреслюють комплект унікального характеру. Комплект можна легко чистити. Подається з подушками з поліетиленового бавовни. Надзвичайно просто МОНТАЖ ПО СИСТЕМІ "JUST CLICK AND GO"
Комплект складається:
- крісла - 2 шт.
- столик з ящиком для зберігання.
Текстура ротанга і гладкі підлокітники, а також Резольна стільниця підкреслюють комплект унікального характеру. Подається з подушками з поліетиленового бавовни.
Особливості набору Keter Emma BALCONY SET:
- надзвичайно просто МОНТАЖ ПО СИСТЕМІ "Просто НАТИСНИ І ЙДИ"
- комплект можна легко чистити
- стильний елегантний дизайн;
- виготовлений з міцного пластику, який стійкий до несприятливих атмосферних впливів;
- не вигоряє на сонці;
- фактура поверхні має імітацію натурального дерева;
- завдяки легкій вазі його зручно переміщати, транспортувати і охороняти;
- не вимагає додаткового спеціального догляду, легко миється;
- легко складається.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| В комплект входить | Стіл, Крісло |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 19.44 кг |
| Крісло | 65 x 63 x 74 см |
| Стіл | 60 x 55 x 39 см |
| Паковання | 75 x 64 x 59 см |
| Колір | капучино |
- Ціна: 11 650 ₴




