Комплект меблів Keter Bahama Fiesta - краще рішення об'єднати обідню групу і зону відпочинку! Комплект складається з двох 2-місних диванів, двох зручних крісел і прямокутного обіднього столу. М'які подушки на сидіннях дозволять комфортно розміститися на свіжому повітрі за сімейним обідом.
Меблі виконана з поліпропілену, стійкі до атмосферних погодних умов і УФ-променів. Завдяки цьому меблі прослужить довго, не вигорять на сонці, не втрачаючи свою структуру під впливом вологи. Меблі не вимагають догляду, при забрудненні досить обробити ганчіркою з мильним розчином. Чохли подушок легко знімаються і чистяться. Збірка проста, в комплекті детальна інструкція.
Текстура поверхні нагадує ротанговое переплетення, підлокітники крісел і диванів гладкі і закруглені.
Купуючи меблі Bahama Fiesta комплектом, економія становить близько 15% щодо того, якщо купувати всі складові окремо.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| В комплект входить | Стіл, Крісло, Диван |
| Стан | Новий |
| Колір оббивки | Темно-сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 55 кг. |
| Диван | 128 х 70 х 79 см |
| Крісло | 75 х 70 х 79 см |
| Стіл | 161 x 95 x 75 см |
| Паковання | 120х80х40 см (2 уп), 160х94х10 см |
| Колір | графіт |
- Ціна: 25 500 ₴





