
Набір пластикових садових меблів Keter Modena Set для веранди на дачу, літніх майданчиків, терас Коричневий
20 480 ₴
- Немає в наявності
- Код: CNT00008306
Набір пластикових садових меблів Keter Modena Set
Абсолютний хіт для дачі Modena Set - звичайний стіл замінений столом-скринею, в якому ви можете зберігати все, що необхідно. Невеликий двомісний диван з двома кріслами і столиком складають відмінний комплект садових меблів, який може бути встановлений як на відкритому майданчику, так і в приміщенні. Завдяки своїм невеликим розмірам комплект може бути використаний як меблі для балкона і кафе. У нашому інтернет-магазині ви можете купити не тільки комплект Modena, а так само інші меблі з пластика імітує штучний ротанг, створивши таким чином зону відпочинку на ділянці в одному стилі.
Переваги:
- Ергономічний дизайн
- Зроблено з міцного пластику
- Неметалева рама - не іржавіє і не гниє
- Легка збірка
- Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, кольори не вигорають і не бліднуть
- Зручний столик-скриня для зберігання речей
Комплектація:
- крісла - 2шт.
- подушки для сидіння і спинок - 8шт.
- стіл-скриня - 1шт.
- диван - 1шт.
Розміри:
крісло - 65 x 67 x 77см.
диван - 129 x 67 x 77см.
стіл - 79 x 59 x 42 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| В комплект входить | Стіл, Крісло, Диван |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір оббивки | Темно-сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 35 кг |
| Диван | 129 x 67 x 77 см |
| Крісло | 65 x 67 x 77 см |
| Стіл | 79 x 59 x 42 см |
| Паковання | 124 x 80 x 59 см |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 20 480 ₴



