Диван для саду та тераси California Sofa
Диван для саду та тераси California Sofa 2-місний перетворить Ваш сад або терасу в розкішну вітальню на свіжому повітрі.
Основні характеристики:
- стильна текстура, що імітує округлу плетінку;
- виключно широкі підлокітники і глибокі подушки сидіння і спинки
- цей диван перетворить Ваш сад в оазис на свіжому повітрі, де Ви будете розважатися з друзями або насолоджуватися митями усамітнення
- легкий догляд і стійкість кольору завдяки захищеної від ультрафіолетового випромінювання і стійкою до погодних умов конструкції з пластика.
Номер артикула: 17193539
Розміри: 141 x 68 x 72 см.
Розміри упаковки: 120 x 70 x 42 см.
Вага: 20.00 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Стан | Новий |
| Колір | Капучино |
| Тип дивана | прямий |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Вид меблів | Диван |
| Тип меблів | Диван |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 20,5 кг |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Паковання | 120 x 70 x 42 см |
| Цвет мебели | Сірий |
| Ширина дивана | 141см |
| Тип м'яких меблів | диван |
- Ціна: 20 150 ₴




