Підвісне крісло-гойдалка Кокон Smart – ідеальний вибір для вашого будинку, саду чи тераси. Надасть вам комфортний відпочинок після напруженого дня. Завдяки тому, що модель виконана з металу та ротанга, крісло стійке до будь-яких погодних умов. У комплекті з Кокон є подушка, яка забезпечить вам ще більше комфорту і затишку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу | Штучний ротанг |
| Опора | дугоподібна |
| Стан | Новий |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Вага | 40 кг |
| Висота | 1850 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Ширина | 1050 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кольори подушок | Сірий, синій, червоний, жовтий, зелений, фіолетовий, бірюзовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 450 ₴







