Садовий стілець Minnesota - це стильний і зручний стілець, який, завдяки своїй простій формі ідеально впишеться в дизайн як інтер'єру, так і саду. Стілець є міцним і стійким до впливу несприятливих погодних умов і УФ-променів. Для чищення досить м'якої тканини, змоченою водою з додаванням миючого засобу.
Садове крісло Minnesota має грайливий дизайн, веселий зовнішній вигляд в будь-якому саду! Зручні підлокітники забезпечують додаткову підтримку в стомлені дні. Він також добре доглядає за спиною завдяки ергономічній спинці. Літо може тривати вічно для тебе.
Стілець садовий пластиковий Keter Minnesota для вулиці підходить для використання на курортах, в ресторанах, офісах і на відкритому повітрі:
- Ергономічний дизайн
- Зроблено з міцного погодостійкого пластика
- Неметалева рама - не іржавіє і не гниє
- Не потребує догляду, не залишає плям іржі
- Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену,
кольори не вигорають і не бліднуть [УФ-захист]
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Стан | Новий |
| Колір | Капучино |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 3 кг |
| Матеріал каркаса (опор) | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Навантаження | 110 кг |
| Відкидний столик на підлокітнику | Немає |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою та підлокітниками |
| Паковання | 61 x 65 x 99 см |
| Ширина стільця | 65 см |
- Ціна: 1 680 ₴




