Садовий стіл для барбекю Keter UNITY XL 207 L стіл для гриля
UNITY XL 207 L - це сучасний мобільний скринька спеціального призначення! Містка з двома дверима шафка, оснащена функціональною стійкою з нержавіючої сталі і зручною ручкою з вішалки для рушників, відмінно рекомендується собі під час великих сімейних зустрічей на терасі або в саду. У нього безкоштовно можна поділитися посудом, харчовими продуктами, напоями, кухонними приладами та багатьма іншими предметами, деякими для організації свят і зустрічей на багатьох людей.
Місткість - 207 літрів
Вага - 22,30 кг
Оснащений двома коліщатками
Не потребує догляду, досить мити водою
Стійкий до вицвітання
Міцний, всепогодний пластик
Легка і швидка збірка
Ідеально підходить для застосування в саду, на терасі, балконі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 22 кг |
| Висота | 900 мм |
| Ширина | 1340 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 22,30 кг |
| Паковання | 119,6 x 55 x 38,5 см |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина стола | 134 см |
- Ціна: 15 120 ₴









