Стіл-бар пластиковий Keter Cool Stool холодильник
Такий предмет меблів відрізняється функціональністю. Це і столик, і переносний холодильник, а ще й табурет. Поклавши рослину на столик подушку, ви отримаєте комфортний пуф, потім як під кришкою охолоджувати напої.
- Столик стійкий до погодних умов, що дає можливість використовувати його за будь-якої погоди.
- Міцність та надійність корпусу дозволяє витримати його до 100 кг ваги.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Угорщина |
| Стан | Новий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 440 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 3.50 кг |
| Глибина | 440 см |
| Паковання | 44х44х44 см |
| Колір | графіт |
| Колір корпусу | Графітовий |
| Ширина стола | 44 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 050 ₴


