Садовий ящик для зберігання 850 л Keter Java дуже зручний і практичний для зберігання різних предметів і садового інвентаря. З його допомогою можна звільнити простір від всіляких речей, оскільки вміщає все необхідне: садові приналежності, а також подушки і пледи, аксесуари для басейну та інше. Ідеальний спосіб зберігання речей у спортивній зоні, а також в зоні відпочинку і басейну.
Ящик Keter Java - це поєднання естетики натурального плетення ротангу та міцності поліпропілену. Виготовлений з високоякісного пластику, який ефективно захистить сховані речі від вологи, забруднення та ультрафіолету. Додатковими перевагами є легка збірка, а також наявність ручок для перенесення з двох сторін. Садовий ящик виготовлений з надміцного пластику, який стійкий до несприятливих погодних умов, до ударів і тріщин. Він не вигоряє на сонці, не боїться води і морозу, тому тривалий час буде зберігати свій привабливий зовнішній вигляд. Стильний дизайн завжди підкреслить і привнесе свіжість в будь-який інтер'єр, а імітація скрині з натуральним плетінням ротанга додасть елегантності садовому дворику. Ви не тільки можете тримати в ньому зручні садові аксесуари, але також використовувати його як класичний садовий столик. Садовий ящик не вимагає додаткового обслуговування і дуже простий в збірці і чищенні.
Ретельне планування і відповідне оснащення зони відпочинку гарантує підтримання порядку і гармонії в великому відкритому саду, на балконі або терасі, оскільки велика ємність у 850 літрів садового ящика JAVA допоможе вам впоратися з безладом.

Купити Садовий ящик для зберігання 850 л Keter Java можна в нашому інтернет-магазині GoodsDream!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Висота | 860 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 820 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 21,52 кг |
| Довжина: | 147 см |
| Довжина, мм | 1470 |
| Місткість | 850 л |
| Паковання | 148,5 х 106 х 16 см |
- Ціна: 15 440 ₴



