
Пластиковий ящик для зовнішнього зберігання речей Keter Comfy Storage Box 270 л, лавка скриня для дачі, саду
3 050 ₴
- Немає в наявності
- Код: CNT00008915
+380 (97) 667-83-39
Ящик для зберігання Keter Comfy Storage Box 270 л
Незвичайний скриню Keter Comfy Storage Box зробить, як Вашу роботу, так і відпочинок, в саду більш приємним. Завдяки йому все садові інструменти по догляду за рослинами Ви можете мати під рукою. Класичний дизайн і універсальна форма дозволяють гармонійно вписатися скрині в навколишній ландшафт. Додатковою перевагою продукту є коліщатка, за допомогою яких можна легко перемістити завантажений ящик.

Купити Ящик для зберігання Keter Comfy Storage Box 270 л можна в нашому інтернет-магазині GoodsDream!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Вага | 7100 г |
| Висота | 575 мм |
| Кришка | Є |
| Об`єм | 270 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Паковання | 116,4 x 54,6 x 8,6 см |
| Ширина ящика | 117 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 050 ₴

