Садовий ящик Keter для зберігання на вулиці City Box 30G 113L
Від подушок до іграшок, взуття та садових аксесуарів - цей практичний ящик дозволить утримувати в порядку всі Ваші підручні речі. У ньому знайдеться місце для садових ножиць, калош і навіть відходів, призначених для переробки! Сидіти не можна!

Столик 57,8 x 44 x 55 см
Обсяг: 113 л
Розмір упаковки: 58 x 52 x 8 см | 3.55 кг
Купити Садовий ящик Keter для зберігання на вулиці City Box 30G 113 L можна в нашому інтернет-магазині GoodsDream!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Вага | 3550 г |
| Висота | 550 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 113 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 440 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 57.8 см |
| Довжина, мм | 578 |
| Паковання | 58 x 52 x 8 см |
| Колір | графіт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴






