
Пластиковий шезлонг для басейну Florida Keter з підлокітниками, зручний лежак для загоряння та купання БІЛій
3 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: CNT00008994
+380 (97) 667-83-39
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Угорщина |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 140 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 67 см |
| Габаритные размеры шезлонга | |
| Висота виробу | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 680 ₴

