Шезлонг пластиковий Keter Jaipur with cushion c матрасом
Функціональний шезлонг Jaipur з поверхнею, що нагадує фактуру натурального ротанга - це гарантія комфортного відпочинку. Продумана конструкція дозволяє складати шезлонг до розмірів невеликої зручної валізки. Регульована 4-позиційна спинка є додатковою характеристикою, що забезпечує комфортне користування шезлонгом. Чистка м'якою ганчіркою здається донням води і ми повідомляємо. Стійкий до атмосферних умов і ультрафіолетових змін.

Переваги:
- Регульована спинка.
- Ергономічний дизайн.
- Проста збірка без інструменту.
- Виготовлений з міцного пластику.
- Неметалева рама - не іржавіє і не гніє.
- Завдяки стійкому до високої температури поліпропілену, кольори не вигорають і не бліднуть.
- Легко мити і зручно зберігати.
- Складається
Купити Шезлонг пластиковий Keter Jaipur with cushion з матрацом можна в нашому інтернет-магазині GoodsDream!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Довжина | 187 см |
| Ширина | 58 см |
| Габаритные размеры шезлонга | |
| Висота виробу | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 187 см |
| Довжина, см | 187 |
| Паковання | 80 x 62 x 30 см |
| Колір | графіт |
| Ширина шезлонга | 58,2 см |
- Ціна: 7 980 ₴




